Podokiem-biznes.pl

Biznes pod okiem specjalistów

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

paznokciew Krakowie Centrum, oferta

Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Studio kosmetyczne > paznokciew Krakowie Centrum, oferta

paznokciew Krakowie Centrum, oferta

11.11.2019 00:30:35 

Po raz któryś już robię paznokcie hybrydowe i nie jestem zadowolona, w szczególności z trwałości. Możecie poradzić coś, albo najlepiej dobry salon w Krakowie, do jakiego chodzicie?

11.11.2019 15:57:40 

Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

12.11.2019 20:45:18 

Ekstra paznokcie, wspaniałe wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego gorąco zachęcam sprawdzić :)

14.11.2019 19:45:02 

Jeżeli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry niezwykle dziękuję.

15.11.2019 22:47:42 

Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, iż zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby odszukać jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, albowiem miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

16.03.2021 07:15:56 

W szczególności, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Ostatnio dodane posty

Makijażystka w Żarach nie bierze dużo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Makijażystka w Żarach nie bierze mnóstwo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się niezmiernie dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Jak jest to makijaż próbny z okazji wesela, warto odwiedzić kilka salonów urody. Nie zawsze wykonywane makijaże w Żarach przypadają do gustu wszystkim klientom.

© Copyright Podokiem-biznes.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.