Podokiem-biznes.pl

Biznes pod okiem specjalistów

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

profesjonalne wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Studio kosmetyczne > profesjonalne wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

profesjonalne wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

09.11.2015 00:10:16 

Gdzie znajdę hurtownię z dobrymi cenami na profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i sprzęt do salonu? Chodzi mi o miejsce, gdzie kupię zarówno jedno jak i drugie.

09.11.2015 03:36:34 

Myślę, że warto postawić na firmę, która ma wszystko na miejscu i potrafi doradzić. Ja niestety musiałam zamknąć gabinet ze względu na zwiększenie kosztów wynajmu lokalu, ale męczyło mnie to ciągłe zamawianie w różnych miejscach. Bo jedni nie mieli tego, a inni tamtego...

10.11.2015 07:12:25 

Oj, szkoda, że nie zanotowałam sobie nazwy tej hurtowni, gdzie kupowałam gdy jeszcze miałam swój salon.

11.11.2015 21:38:01 

Teraz to są czasy. Gdy prowadziłam gabinet piętnaście lat temu, wiele rzeczy musiałam sama przywozić, nie wspominając o tym, że wszystkiego też sama się musiałam uczyć. A teraz – wszystko w internecie!

12.11.2015 14:15:42 

Nie pomogę niestety, u mnie szefowa zamawia wszystko w jakiejś firmie, ale wiem, że jeździ tam też na szkolenia z obsługi aparatów itd.. W przyszłym miesiącu ja jadę na takie szkolenie :). Muszę zapytać o nazwę.

14.11.2015 15:43:41 

Obawiam się, że nie pomogę. Właśnie ostatni raz zamówiłam coś w "mojej" hurtowni. Nie znają produktów, znowu wysłali nie to, co potrzeba, o jakimkolwiek doradzeniu mogę pomarzyć (ostatnio pani mnie odesłała, żebym sobie... w internecie sprawdziła, jak działa aparat!). Nie jestem mściwa, więc nie podam nazwy, ale...

16.11.2015 16:09:41 

Ja sobie wolę jednak stacjonarnie kupować. Pojadę, pogadam z obsługą, dowiem się na spokojnie, co nowego. No chyba, że jest firma, która ma sprzedaż stacjonarną i możliwość zamawiania potem przez internet telefon, gdy trzeba pouzupełniać kosmetyki itd.

Ostatnio dodane posty

Makijażystka w Żarach nie bierze dużo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Makijażystka w Żarach nie bierze mnóstwo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się niezmiernie dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Jak jest to makijaż próbny z okazji wesela, warto odwiedzić kilka salonów urody. Nie zawsze wykonywane makijaże w Żarach przypadają do gustu wszystkim klientom.

© Copyright Podokiem-biznes.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.