Podokiem-biznes.pl

Biznes pod okiem specjalistów

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

depilacja laserowa gdańsk, gdzie znajdę ?

Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Studio kosmetyczne > depilacja laserowa gdańsk, gdzie znajdę ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie znajdę ?

13.10.2020 00:30:51 

Zastanawiam się czy nie iść na laser żeby się pozbyć włosów z nóg i rąk? Ktoś korzystał z takiego lasera i powie jak to wygląda?

13.10.2020 06:57:09 

Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

14.10.2020 18:47:57 

Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, natomiast bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może dziś jest w przeciwnym razie? Nie wiem.

15.10.2020 07:07:56 

Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

16.10.2020 23:16:22 

Nie znoszę mieć włosów, wobec tego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, niemniej jednak na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać rzeczywiście cuda. Polecam dla ludzi, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

17.10.2020 06:48:17 

Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, natomiast chyba był jakiś słaby, bowiem dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Każdego dnia golenie raczej nie ma sensu, bowiem to strata czasu.

18.10.2020 12:15:11 

Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

19.10.2020 22:46:56 

Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest sporo, wobec tego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

20.10.2020 08:13:49 

Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem rzeczywiście niezwykle zadowolona.

21.10.2020 07:57:49 

Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

Ostatnio dodane posty

Makijażystka w Żarach nie bierze dużo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Makijażystka w Żarach nie bierze mnóstwo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się niezmiernie dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Jak jest to makijaż próbny z okazji wesela, warto odwiedzić kilka salonów urody. Nie zawsze wykonywane makijaże w Żarach przypadają do gustu wszystkim klientom.

© Copyright Podokiem-biznes.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.