Podokiem-biznes.pl

Biznes pod okiem specjalistów

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Manekiny sklepowe

Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Studio kosmetyczne > Manekiny sklepowe

Manekiny sklepowe

07.10.2015 00:10:19 

Witam, otwieram swój salon fryzjerski i jak na razie jestem świeżakiem. Dlatego mam pytanie, gdzie zaopatrujecie się w artykuły fryzjerskie. Dajcie jakieś namiary. Z góry gigantyczne dzięki.

07.10.2015 08:36:23 

Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają bardzo atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

08.10.2015 15:43:43 

Na stanie naszego salonu mamy kilka główek z różnym włosem. Przyjmujemy praktykantów, a taka główka fryzjerska to świetna rzecz dla nich. Treningi skutkują. Na początek polecam z włosami naturalnymi, najlepsze efekty.

09.10.2015 18:08:51 

Też myślałam, żeby nabyć do salonu taką główkę fryzjerską, lecz nie niezmiernie orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do różnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, dlatego warto byłoby zainwestować w ich praktyki.

10.10.2015 08:09:05 

W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej ofert, bowiem widzę, iż mają porządnej jakości wyroby, renomowanych producentów.

11.10.2015 09:08:50 

W moim salonie też przydałby się remanent i nabycie nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i odnalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Natomiast widzę, iż i ta hurtownia jest ok. Przyciągają idealne ceny, zarówno być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

12.10.2015 10:31:20 

W moim salonie też przydałby się remanent i zakup nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i znalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Ale widzę, że i ta hurtownia jest ok. Przyciągają dobre ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

13.10.2015 15:25:52 

Jak zależy Ci na główce fryzjerskiej, która posłuży Ci troszkę dłużej, niż nabyta byle gdzie, to polecam tę hurtownię fryzjerską http://hurtowniaolaf.pl. Mam nadzieję, iż pomogłem, sam miałem kiedyś taki dylemat.

14.10.2015 21:43:59 

W tej hurtowni kupiłam trzy manekiny sklepowe. Są wysokiej jakości. Mam je już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Mają bardzo dobre wytrzymałe tworzywo. Dlatego gorąco wam je polecam i mam nadzieję, że będzie to cenna dla was opinia. Poza tym wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

15.10.2015 12:54:48 

Poszukiwałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, bowiem kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie naprawdę dobry sprzęt w dobrej, bowiem niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Bardzo polecam.

12>>

Ostatnio dodane posty

Makijażystka w Żarach nie bierze dużo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Makijażystka w Żarach nie bierze mnóstwo pieniędzy. Warto umówić się na makijaż przed planowaną sesją zdjęciową. Miałam wykonywaną sesję rodzinną i nie żałuję, że wykonywałam makijaż w salonie. Na zdjęciach prezentuje się niezmiernie dobrze, a to przecież pamiątka na całe życie.

Jak jest to makijaż próbny z okazji wesela, warto odwiedzić kilka salonów urody. Nie zawsze wykonywane makijaże w Żarach przypadają do gustu wszystkim klientom.

© Copyright Podokiem-biznes.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.