Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Fizjoterapia > masaz tarnowskie gory, polecicie ?

masaz tarnowskie gory, polecicie ?

masaz tarnowskie gory, polecicie ?

Słyszałam ostatnio o czymś takim jak masaz stop na slasku, ale nie wiem czy warto się na to zdecydować.

Ticket2Hell

Posty: 1

 
Jeżeli pytasz ile kosztuje masaz w tarnowskich gorach to tak faktycznie trudno jest na to pytanie odpowiedzieć, albowiem cena uzależniona jest od mnóstwo czynników. Przede wszystkim od jego rodzaju, długości oraz od tego w jakim miejscu jest wykonywany. Zazwyczaj jednak jest to koszt w okolicach 100 pln i raczej nie będzie taniej.

Marioleczka

Posty: 4

 
W przypadku, gdy zamierzacie zdecydować się na masaz stop w tarnowskich gorach pamiętajcie o tym, aby wybierać miejsca polecane i zaufane. Jest to ważne, ponieważ w przeciwnym wypadku niestety może okazać się, że taki masaż zostanie wykonany nieprawidłowo, a wtedy nie będzie żadnych efektów, a nie o to chodzi.

rolniki

Posty: 3

 
Od prawie roku systematycznie chodzę na masaz stop w tarnowskich gorach. Jeśli również chcecie się na to zdecydować wejdźcie na stronę: http://www.grafzdrowie.pl, aby umówić się na dogodny dla Was termin.

czesterk

Posty: 18

 
Jeśli ktoś z Was czuje się źle to idealnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeśli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

NocnyB

Posty: 5

 
Moja znajoma regularnie chodzi na masaz stop w tarnowskich gorach i niezmiernie sobie chwali. Jeżeli chcecie to mogę polecić Wam naprawdę dobre miejsce. Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej to Wam je podam.

Jacuś

Posty: 2