Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Akcesoria GSM > kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

kto do mnie dzwonił, co polecicie ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie sprawdzić, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

100%UP

Posty: 4

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś znaczącego i wówczas wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niezmiernie dużo zdrowia. Niewątpliwie stracimy też niezmiernie dużo swoich pieniędzy.

Yuri20

Posty: 5

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż potem za to wszystko płacić.

adam86

Posty: 11

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Booss23

Posty: 6

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

benia32

Posty: 15

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych problemów.

Gucio

Posty: 6

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Seba123

Posty: 27

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, iż to jakaś pomyłka, lecz zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie znaczy tutaj niezmiernie wielkie zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

mario72k

Posty: 11

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

mniszko

Posty: 5

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Klakierek56

Posty: 10